DERMA PURE ANTI ACNE CREAM

DERMA PURE ANTI ACNE CREAM

(5 shqyrtime nga klientë)

L2,100.00

Kategori:

5 shqyrtim për DERMA PURE ANTI ACNE CREAM

 1. Anna

  Derma pure eshte shum krem i mir me ka pelqyer shume e le lekuren te hidratuar te shndritshme dhe me ka ndihmuar shum me aknet duke perdorur edhe kremat tjera

 2. Emi

 3. Anxhela (pronar i verifikuar)

  Derma Pure është fantastik dhe pse një javë përdorim fytyra ime ka ndryshuar pamjen duke e lënë të butë, të hidratuar dhe me një shkelqim të lehtë.

 4. I paemër

 5. Tea (pronar i verifikuar)

  Mbi gjitha te mirat dhe efektet qe ka, tekstura e saj dhe ndjesia e bute qe te le ne lekure e bejne nje permbyllje perfekte te rutines.

Shtoni një shqyrtim

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.